KÜRESEL PAZARLAR İÇİN BÜYÜK PLANLARIMIZ BULUNMAKTA. NEDEN GÜCÜMÜZÜ KENDİNİZ DENEMİYORSUNUZ?

 

Performans

 
FIMA, kendine yüksek standartlar belirlemiştir. Amaçlarımıza ulaşır ulaşmaz kendimize yeni standartlar ararız. Teknoloji, ekonomi, ekoloji, dayanıklılık ve güvenlik hep bu tutkunun bir sonucudur. FIMA Sistemleri ve sistem bileşenleri, dünya çapında performans göstermektedir.
 

 

Çalışanlarımız

 
Şirket başarısının ve FIMA ürünlerinin kalitesinin kilit bileşeni çalışanlarımızdır. İstisnai eğitim standartları, sürekli devam eden dahili ve harici eğitim çalışmaları, sosyal sorumluluk ve mükemmel ve dostane bir çalışma ortamı, ürün ve hizmetlerin geliştirilmesinde en yüksek standartlara varılmasını sağlamaktadır.
 

 

Mükemmeliyetçilik

 
FIMA da mükemmeliyete ulaşma yolundaki mücadelemiz, sürekli öğrenme, çalışanların gelişimi ve katılımı, kısa, hızlı ve şeffaf karar verme prosedürleri veya kapsamlı hizmet oryantasyonu gibi tüm operasyonel süreçleri kapsamaktadır.
 

 

Esneklik

 
FIMA, konu özellikle çok belirli ve zorlu müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek olduğunda uzmanlığını ortaya koymaktadır. Tekil ve karmaşık uygulama koşullarını baz alarak müşterilerimizin değer yaratma zincirine sürdürülebilir bir katkı sağlayan akıllı sistem çözümleri tasarlıyor ve bunları üretiyoruz.
 

 

Güvenlik

 
FIMA sistem ve sistem bileşenleri, müşterilerimize pek çok açıdan güvence sunmaktadır. Sistemlerimiz ve bileşenlerimiz hatalara karşı emniyetlidir ve uzun bir ömre sahiptirler. Son olarak ta sistemlerimiz ve sistem bileşenlerimiz en hassas işletim ortamlarında bile en yüksek güvenlik standartlarını sağlamaktadırlar.
 

 

Uyumluluk

 
FIMA çözümleri, piyasada yer alan tüm standart süreç ortamlarına tam uyumlu olarak tasarlanmıştır. FIMA sistem bileşenlerini dahili sistemlere entegre ederken diğer faktörlerin yanında makine programlama konusundaki tecrübemize güvenmekteyiz.
 

 

Saygı

 
Zorlu teknolojik görevleri başarmanın hayati bir faktörü, müşteri ile girilen ve güvenilirliğe dayalı yoğun diyaloglardır. İşbirliğine dayalı bu yaklaşımdan ötürü firmamız aynı zamanda uluslararası bir karakterdedir. Diğer kültürlere duyulan saygı, kurumsal etiğimizin doğasında var olan bir parçadır.
 

 

Ortaklık

 
FIMA nın faaliyetleri, şirket içi ortaklığa, küresel rekabete ve de işin içerisinde bulunduğu şartlara dayalıdır.
 

 

İş sağlığı ve Güvenliği

 
İşyerinde çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği ve bunun yanı sıra çevre bilinci, şirket içi sorumluluğumuzun temel alanlarıdır. FIMA, tüm bu konularda yüksek standartlar belirlemiştir ve bu açıdan uluslararası bağlayıcılığı olan Sağlık, Güvenlik ve Çevre (HSG) Taahhüdünün altına imzasını atmıştır.

 

 

 

 

 

FIMA tarihinin Önemli Olayları

 

2013
Ortak teşebbüs olan FIMA Hindistan' ın kurulması.
2012
Ortak teşebbüs olan "fgt - FIMA Greatall Turbomachinery" şirketinin Çin' de kurulması.
2011

Rio de Janeiro/Brezilya' da satış ofisimizin açılması.

2010
İlk manyetik rulmanlı MAHECO kompresörün teslimatı.
2010
Zone-0 fanlar ve düşük hacim akışlı patlamaya dayanıklı radyal kompresörler konularında küresel lider.
2008
Yeni fan ve kompresör test sahasının inşa edilmesi
2006
HETICO nun geliştirilmesi
2004
Shanghai / Çin' de satış ofisimizin açılması.
2002
Mülkiyette değişiklik ve firma isminin FIMA Maschinenbau GmbH olarak değiştirilmesi.
1999
DIN ISO 9001 Belgeleme.
1980
Kompresör ve radyal fanların geliştirilmesi ve üretimi.
1977
AD note HP 0 a göre kaynak belgelendirmesi
1975
Kimya sanayi için fan üretimi
1970
Sanayi tipi fan portföyünün genişlemesi
1960
Endüstriyel tip fanların üretimine başlanması
1955
Saç kurutma makinesi imalatı

1946

Şirket kuruluşu, tarım makinelerinin onarılması.

 

 

 

 

 

Şirket Broşürü

Broşür resmi

PDF-İndir