Orijinal Yedek Parça

 

Makine ne zaman ve nereye teslim edilirse edilsin, müşterilerimize, en iyi kaliteye en yüksek hızda ihtiyaç duyduklarından ötürü orijinal yedek parçalar sunmaktayız. Bu husus, belgelendirilmiş bir şirket olan FIMA nın aynı zamanda satış sonrası hizmetlerinde de geçerli olan ve açık bir şekilde yapılandırılan süreçleriyle de güvence altına alınmıştır.

 

İşlem talebinden taşımaya kadar tüm süreçler rekabetçi ve kendilerini işlerine adamış ekibimiz tarafından yönetilmektedir. Güvenilir yedek parça tedariki, tarafımızdan satılan her bir makinenin geçişte gördüğü tamiratlar ve yapılan yedek parça sevkiyatların hatasız kayıtlarını içeren veritabanımız ile güvence altındadır.

 

Servis hizmet geçmişi dosyalarının sürekli olarak güncellenmesinin yanında aynı zamanda servis personelimiz tarafından oluşturulan raporların kapsamlı değerlendirmelerine de önem vermekteyiz. Bunu temel alarak, müşterilerimize hangi yedek parçaların stokunu tutmaları gerektiği ile ilgili önerilerde bulunabilir ve hangi bakım illerinin planlanması gerektiği hakkında öngörülerde bulunabiliriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24 Saat Çağrı Hattı

 

Yılın 365 günü 24 saat

hizmetinizdeyiz:

 

Çağrı Merkezimiz: +90 258 8511088