Planlama & Tasarım

 

Hassas analiz, özelleştirilmiş konseptler.

 
Akışkanlar mekaniği alanı karmaşık bir daldır. Örneğin mevcut tesisler ve altyapılara ilişkin zorluklar nelerdir? Yine mesela güvenilirlik, stabilite ve güvenlik ile ilgili teknik gereksinimler ne olmaktadır? İklimsel, çevresel ve saha ile ilgili etkenler açısından ne gibi özel durumlar göz önüne alınmaktadır?
 
Analizlerimiz, akışkanlar dinamiği ve bağlı süreçler (örn. Petrokimya, organik yakıt, kimya, üretim, eczacılık, demir çelik ve enerji sektörleri) konusunda on yılların verdiği deneyimi kullanmaktadır.
 
Kendini kanıtlamış, çözüm odaklı bir şirket olarak teknolojik uyum ve esnekliği yol gösterici ilkeler olarak belirlemiş durumdayız. Dolayısı ile optimum çözümü diğer firmaların cihazları ile çalışırken de sağlamamız dolayısı ile rahat olabilirsiniz.
 
FIMA ile beraber özelleştirilmiş ortak çözümler geliştirmenin meyveleri her zaman toplanmıştır. Projeyi ilgilendiren her tür detayı ortaklaşa bir şekilde tanımladığımız anda derhal işe girişiriz ve sizin gereksiniminize uygun olarak tasarlanmış güvenilir sistemleri ve sistem bileşenlerini tasarlarız.